SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet Objekti me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
15 Korrik
Madhësia :
6002 m²
ID e produktit :
100116
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet Shtepia e cila mund te perdoret edhe si zyre,Market katin e fundit nuk ka markete afer,182 m2 dhe tri kate te cilat mund te perdoren si zyre apo edhe banim, mund te shfrytezohet edhe per call center, extra e rregulluar

Kontakti 045/641794 dhe 045/87 87 77
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Kolovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »