SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jap shtepi me qira ne Marigona Rezidenc
Çmimi :
€1,300.00
Kategoria :
Postuar :
13 Tetor '15
Madhësia :
261 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100121
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 2 katshe posedon edhe bodrum.
Interier: Ka 3 dhoma gjumi,nje sallon,3 banjo,kuzhune,depo.
Eksterier:ka shteg ne obor,ka 1 bunar,sistem automatik i uitjes per oborr,hymje te vecant per bodrum,parking personal.
Bodrumi ka 80m2 dhe mund te perdoret si lokal afariste.

KONTAKTONI NE:0038971887317 OSE VIBER
Informata rreth publikuesit
OLTI
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »