SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 67m2 ne qytetin e Vlores
Çmimi :
€47,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:52
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
10013
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 67m2, katin 9-te, ne qytetin e Vlores. Eshte ndertim i vitit 2010, me punime shume cilesore, gjendet ne qender te qytetit, me qasje te menjehershme ne Bulevardin ne Skele dhe ne shetitoren buze detit, afer Qendres Riviera, Universitetit, Pallati i Sportit, Bulevardi Vlore Skele. Banesa eshte komplet e mobiluar me shije, me mobilje moderne italiane dhe e pajisur me te gjitha paisjet e nevojshme. Banesa ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 1 dhome gjumi
- banjo
- ballkon me pamje nga deti
Qmimi eshte 47.000euro ,i diskutueshem.

Agjensioni Dion në Prishtinë
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »