SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP Shet Banesen dhe jep me QERA .Ne Pej . ne katin e- 2- me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging. Banesa gjinde
Çmimi :
€40,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100132
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjencioni per Patundshmeri AGENCY HOME VIP
Shet Banesen dhe jep me QERA .Ne Pej .
ne katin e- 3- me 65.m2 Dhe 11m2 Podrum dhe parging.
Banesa gjindet te Stacioni i Atobusave per ball furres Flamuri
apo te Greta-1
Banesa esht me ket renditje
1- Dhom gjumi
1- Dhom pritjes apo {GJUMI}
1- Sallon
1- Kuzhin
1- Banjo
1- Shpajz .
1- Koridor
2- Ballkona
dhe posedon 11m Podrum
dhe nje Parging per vetur.
Banesa ka pamje fenomenale ne dy anet e qytetit
Banesa esht e mobiluar dhe shitet komplet keshut dhe njekosisht ipet dhe me qera deri ne shitje Pronari Shqipetar.
Qimi per ket banes esht 40mI Euro .
Kontaktoni ne nr e Tel +38649699964 Virber, Tango, Whatsapp . Ne 24/or Online . Na Kontaktoni ne Skype Agency home vip Kosovo Na Kontaktoni ne facebook Ornela Gashi Na Kontaktoni ne Email add Agency-home-vip@hotmail.com Apo ne zyret tona ju faliminders nga HOME VIP. Mos Hezitoni na kontaktoni binduni dhe vet ne Koreksin , Senqiritetin dhe aftesit tona Prefesjonale sepse puna qe kemi ber deri tani na ka sjell qe te jemi nje nder Agjencionet per Patundshmeri me e madhja ne Kosov Mal ,zi ju Mirpresim ne gjdo koh 24/or ju Faliminderit
Informata rreth publikuesit
AGENCY HOME VIP
Pejë
+38649699964
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »