SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet me qera banesa 3 dhomshe 74m2 kati i 5-te, te Shtepia e Pleqve
Çmimi :
€270.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
74 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
100156
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet me qera banesa 74m2, ne katin e peste, afer Shtepise se Pleqve. Banesa eshte e mobiluar dhe ka keto hapesira:
- salloni me kuzhine
- 2 dhoma te fjetjes
- shpajz
- banjo
- koridor
- ballkon
Qmimi eshte 270 euro ne muaj, plus shpenzimet.

Agjensioni Dion
038 520 063 : 044 147 956 : 049 147 956 :
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Qerdhja [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »