SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ose ndrrohet me banes ma te vogel banesa 92m
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
92 m²
ID e produktit :
100213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose ndrroj banesen me ma te vogel, banesa ka 92m, dhe eshte ne katin 3, objekti ndodhet afer rrethit perball superviva, banesa ka 2 dhoma gjumi kuzhin sallon dhe ballkon te madh, secila dhome ka dalje ne ballkon, banesa ka pamje ne juglindje dmth veri nuk e rrok , dhe eshte e izoluar me stiropol 10cm. Mund te me kontaktoni edhe ne viber 049313303Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Bekim
Prishtinë
044505013
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »