SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes banesen në qendër të Pejës
Çmimi :
€50,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
100214
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes banesen në qendër të Pejës e cila ka një siperfaqe prej 68m2.banesa ka 2 dhoma gjumi,1 kuzhin,1 banjo 1 koridor 1shpajz+2 ballkona ,njëri ballkon me pamje nga rruga kryesore ,kurse balkoni tjetër me pamje nga stacioni i autobusave. Gjindet në katin e 4. është prej banesave me ndërtim shume te fort, dhe gjindet 2 ndërtesa ndër rrokaqjell.Poashtu egziston mundësija e ndrimit me nje banes në Prishtinë. Tel,049 157 777
Informata rreth publikuesit
Allmir
Prishtinë
049157777
Rruga B [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »