SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QERA
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
100215
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne lagjen Kalabria ( Emshir) per STUDENTA.Banesa eshte e mobiluar teresishte dhe ka 1 dhome fjetjeje dhe sallon me kuzhine.Per me shume : 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »