SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOJ APARTMANIN ME QIRA TE QAFA- RIINVEST
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Nëntor '15
Madhësia :
90 m²
ID e produktit :
100230
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Apartman me qira në qendër të Prishtinës ( ne lagjen "QAFA" te kolegji "Riinvest" ose afer shkolles fillore "Meto Bajraktari" )
Apartmani ka gjithsej 90m2.
Apartmani ka pozitë të mirë, 1 dhome gjumi, kuzhinen me sallon, 1 banjo, ballkonin dhe ka parking të mjaftueshëm.

038/231-927
044/333-004 049/333-004

arrta.h@hotmail.com
Rr. Lidhja e Prizrenit nr.10

Enver Hasani
Informata rreth publikuesit
Arta
Qafa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »