SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET SHTEPIA NE PRISHTINE
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
14 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
2000 m²
Ekstra :
Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100257
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET SHTEPIA NE KODER TRIMAVE ,SHTEPIA GJINDET MBRAPA SHKOLLES "HILMI RAKOVICA"

SIPERFAQJA:2 ARI ME GJITHE SHTEPI

SHTEPIA ESHTE 1 KATSHE DHE POSEDON

1 SALLON ME KUZHINE
2 DHOMA GJUMI
1 KORIDOR
1 BANJO
1 BALLKON


Viber +377 (44) 300-072 ,
049/139-136.
Informata rreth publikuesit
DRENI-Real Estate
Prishtinë
044 300 072
Kodra e Trimave [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »