SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpi me qira ne lagjen Nic.
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
182 m²
ID e produktit :
100263
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira shtëpin ne lagjen Nic.Shtëpija është në gjendje perfekte dhe e mobiluar, si dhe posedon te gjitha kushtet si 24 ore rrymë, ujë, alarmin , kondisioner etj .Ka një sipërfaqe 182 m2 dhe është shtëpija e parë ka oborr shum te madh me siperfaqe 6 ari dhe i tëri i rrethekuar.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Prishtinë
0032/484511807
Lagjja Nic [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »