SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET DUPLEX BANES ME QERA 142M2.
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
142 m²
ID e produktit :
100302
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESAT E NDARA QE KAN LIDHJEN ME NJE KORIDOR TE MBRENDSHEM, NJERA 75M2, PLANI ESHTE ME 2DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINE NE NJE VEND, KORIDOR,SHPAJZ,BANJO DHE TARASE SHEH NE DY ANET E BANESES, KURSE BANESA ME 62M2, KA NJE DHOME GJUMI SALLON ME KUZHINE NE NJE VEND,BANJO KORIDOR,TARASE. DHE KORIDORI QE LIDH 5M2.JANE TE MOBILUARA NE MENYREN ME MODERRNE ME MOBILJE TE GJITHA TE KUALITETIT TE LARTE. DERA E HYRJES E CILA ESHTE ME KARTELA, DHE ME SISTEM TE KAMERAVE. 142M2 BANIM DHE DY GARAZHA PER VETURA,QMIMI KOMPLET ESHTE 500 € PER MUAJ. KONTRATA BEHET SIPAS MARRVESHJES KU PAGUHET MUAJI I PARE DHE I FUNDIT, NE LIDHJE TE MARRVESHJES. BANESA GJENDET NE BLLOKUN APOLLONIA20, NE FUSHE KOSOVE, ESHTE NDERTIM I RI DHE I PLOTESOJN GJITHA STANDARTET EUROPIANE, NXEMJE QENDRORE ME RRYME, LAMINAT DHE DYER GJERMANE, PARKING, GJELBRIM,MARKET,RESTAURANT,DHE KOPSHT PER FEMIJ NE PALLAT.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Merkur
Fushë Kosovë
045586655
Te Apollonia [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »