SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten 2 lokale ne Bregun e Diellit = 110 m2
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Tetor '15
ID e produktit :
100303
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 2 lokale ne Bregun e Diellit ne Prishtine. Lokalet gjinden skaj rruges Enver Maloku te rrethi i madh. Lokalet jane me siperfaqe prej: lokali i pare posedon 42 m2 dhe 25 m2 podrum derisa lokali i dyte posedon 42 m2. Secili lokal ka edhe banjon dhe te 2 lokalet kane edhe terasen e perbashket prej 105 m2. Lokalet jane te leshuara me qira me kontrate 3 vjecare. Dokumentacioni i rregullt, lokalet jane ne pronesine time dhe perkthimi i lokaleve behet menjehere.
Informata rreth publikuesit
fatoskrasniqi
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »