SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa Extra Lire 55000
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
100367
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ,banesat e Tregtise , kati i VI,e tera e mobiluar extra, Duplex, me pamje te mrekullueshme,,banesa posedon sallon me kuzhine dhe trepezari banjo , ballkon, kati i dyte dhome fjetje banjo dhe ballkon, me pamje jug perendimore , banesa shitet me te gjitha mobiliet,qmimi i padiskutueshem.

Kontakt 045/641-794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »