SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira mbrapa Grand Stores
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
ID e produktit :
100389
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtëpin me qira 3502 , e cila gjindet ne veternik, lagja “Dubai” p/n Shtëpia posedon: Kati i parë  Sallon (dhoma e ditës) 702  Kuzhin me trapesari  Depo (shpajz)  Banjo e katit të parë  Dhomë pune  Koridor dhe parakoridor  Garazh  Nxemje qendrore me dru dhe qymyr Kati i dytë  Dhoma kryesore e fjetjes (master) me garderobe, banjo dhe teras  Dhoma e punes dhe bibloteka  Dy dhoma të fjetjes  Dy terasa  Banjo  Lavanteria  Koridori shkallet te cilat vazhdojn ne tavan Shtepia ka 5 ari oborr me 70 pisha dhe 30 lloje të ndryshme të pemve Posedon edhe bunar dhe rezervar me ramje të lirë që do të thot 24 orë ujë pa nderpre. Mrenda oborrit ka vend për parkimin e kater veturave. 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Lagjja Qëndersa [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »