SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Gjilan (Kodi:216/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
100399
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje shtepine ne Gjilan. Shtepia posedon gjithsej 500m2.
Shtepia eshte tre kateshe, e banueshme dhe ka kete renditje:
Kati i pare ka lokal me 160m2;
Kati i dyte ka lokal me 160m2;
Kati i trete eshte i banueshem dhe ka 175m2 siperfaqe.
Shtepia posedon te gjitha elementet tjetra per nje jete te kompletuar si internet, ujesjelles, kanalizim etj.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »