SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Zyre e Patundshmerisë AL - Agency
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Dhoma gjumi :
Studio
Madhësia :
70 m²
ID e produktit :
100407
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJME BANESE ME QERA DHE PER SHTIJE NE CILENDO LAGJE TE PRISHTINES049 222 303 045 305 000

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »