SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qira ne Lagjen Mati 1
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
23 Nëntor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
87 m²
ID e produktit :
100408
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Mati 1, te banesat e Hoxhes, perballe banesave te Chelsea Point. Banesa eshte ne katin e trete, lifti punon 24h. Uje ka 24h . Banesa esht e teresisht e mobiluar me te gjitha te reja dhe ka kete renditje: 1 Sallon + Kuzhine 2 Dhoma Gjumi 1 Shpajz 1 Banjo 1 Terase 1 Garazhe
Info:
049 222 303

Cmimi pak i diskutueshem! .Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »