SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali ne Gjilan (Kodi:223/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Dhjetor '17
Fletë Poseduese :
Po
Madhësia :
82 m²
ID e produktit :
100426
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje lokalin ne Lagjen Kamnik te Gjilanit.
Lokali eshte i pershtatshem per shum aktivitete dhe ka nje perparesi qe ka dalje ne rrugen kryesore.
Lokali ka siperfaqe prej 82m2 ku posedon kuzhine dhe wc.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)


ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
+38649594343
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »