SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Gjilan (Kodi:225/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
Studio
Banjo :
1
Madhësia :
40 m²
ID e produktit :
100428
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti shpk ka ne shitje banesen ne Lagjen Iliria tek Urbanizmi ne Gjilan. Banesa ka siperfaqe prej 40m2.
Banesa eshte ne katin e 5 dhe eshte e banueshme gjysme e mobiluar.
Banesa ka kete renditje: Sallon dhe kuzhine, nje dhome gjumi, nje banjo.
Qmimi sipas marreveshjes.
Per me shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr.
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni Jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Agjensioni Jeti Shpk ju ofron zgjedhje te ndryshme
Ju Mirepresim ne Agjensionin
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »