SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne Bregun e Diellit, te Standarti.
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 09:54
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
52 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
100441
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 52m2 me qira ne Bregun e diellit, te Standarti.
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine, nje dhome te gjumit, banjo dhe terase.
Banesa eshte e mobiluar me mobile te reja dhe eshte e gatshme per banim.
Çmimi i qirase eshte 350euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »