SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Ulpiane afer " Simfonise".
Çmimi :
€1,400.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:16
Madhësia :
61 m²
ID e produktit :
100446
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Ulpiane afer "Simfonise", banesa eshte ne katin e dyte, me siperfaqe prej 61m2 ne dokumente, ka dhome me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, ballkon. Cmimi eshte 1400 euro per m2, i negociueshem. Per me shume info na kontaktoni ne nr:044 518 550 dhe 045 40 12 12.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »