SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shiten dy troje nga 5 ari në Lagjen e Re të Shtimes(afër pishave).
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Gusht '13
ID e produktit :
10045
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Trojet gjenden afër pishave mbi Shtime. Trojet janë me infrastrukturë të plotë të urbanizuara dhe posedojnë plan ndërtimi. I tërë projekti është nën mbikëqyrje të komunës së Shtimes dhe në këtë hapësirë ndodhen rreth 150 troje(shih fotot). Për trojet posedoj leje ndërtimi dhe janë në pronësi të plotë.

Tel 044/049 193-569
Informata rreth publikuesit
Tushi
Kastriot
044435263
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »