SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj shtepine me qera ne Fushe Kosove
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Dhoma gjumi :
4
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
100453
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj shtepine me qera ne Fushe Kosove , shtepia ka 4 dhoma , koridor , banjo dhe kuzhine . Poashtu ka edhe garazhe per veture dhe oborr 8ari . Qmimi sipas mareveshjes . 044153622 , 044981821

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rines
044981821
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »