SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA NË ARBËRI
Çmimi :
€125,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 14:26
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
100456
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET BANESA NË ARBËRI, KOMPLEKSI ARTI GROUP, KATI 5, ME SIPËRFAQE 90m2, + 22m2 GARAZHA, POSEDON 2 DHOMA GJUMI, SALLON ME KUZHINË, SHPAJZ, BALLKON, NXEMJE QENDRORE, UJE 24h, SIGURIM TË KAMERAVE, DHE SIGURIM FIZIK, E RENOVUAR DHE MOBILUAR, ÇMIMI 125.000Є.

www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »