SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qera ne lagjen Nic
Çmimi :
€1,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:00
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
185 m²
ID e produktit :
100460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia posedon 185m2- me tri dhoma gjumi dhe dy banjo.
Komplet e mobiluarCmimi 1000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Veternik [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »