SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 96m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardha.
Çmimi :
€75,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
96 m²
Ekstra :
Ballkon
ID e produktit :
100470
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 96m2 ne Bregun e Diellit, banesat e bardha.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase.
Çmimi eshte 75000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »