SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 4 dhomshe 120m2, kati i 7-te, ne Kalabri
Çmimi :
€780.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:02
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
120 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100471
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa e re dhe e gatshme 120m2, ne katin e 7-te, Blloku 1, ndertim i Oti Com, mbrapa Kompleksit Dardha. Banesa eshte 4 dhomeshe, orientimi jug-linjde pamja nga qyteti, me ngrohje qendrore, ashensori me kartele. Banesa ka kete renditje:
- qendrimi ditor
- kuzhine me trapezari
- 3 dhoma te fjetjes,
- 2 banjo,
- koridor,
- ballkon,
- garazha per veture 6000 euro
Qmimi eshte 780 euro per m2,qmimi i diskutushem

Agjensioni Dion Prishtine
044 147 956, 049 147 956, 038 520 063
viber +37744147956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Kalabri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »