SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me QIRA ne Breg te Diellit te BANESAT e BARDHA
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
9 Dhjetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
90 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
100478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese me qira ne lagjen Bregu i Diellit, te Rruga B, konkretisht ne banesa te Bardha.

Banesa eshte me mobile te reja dhe eshte teresiht e mobiluar, uje ka 24h (ka rezervuar) klime,
Banesa ka kete renditje:

1 Sallon
1 Kuzhine
2 Dhoma Gjumi
1 Banjo
1 Terase

Info: 049 222 303
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »