SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Lokali me Qera ne Breg Diell
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
100483
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA.shpk jep Lokal me qera ne lagjen Bregu i Diellit,rruga e Dubrovnikut. Posedon 60m2 - i rregulluar dhe i pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Cmimi sipas marreveshjes


Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111

Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »