SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira ne "Arberi" te "Tregtia"
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
100485
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira ne "Arberi" te "Tregtia", banesa eshte ne katin e trete, me siperfaqe prej 68m2, ka dhome dite me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo, ballkon. Banesa eshte e mobiluar bukur, me mobile te reja. Cmimi eshte 350 euro plus shpenzimet. Per me shume info na kontaktoni ne nr: 044 518 550 dhe 045 40 12 12
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »