SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ipet me qera lokali ne qender te qytetit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
27 Qershor '16
Madhësia :
450 m²
ID e produktit :
100520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ipet me qera lokali i cili gjendet ne qender te qytetit ne Peje saktesisht perball bustit te Adrian Krasniqit. Lokali eshte i ndare ne 3 nivele bodrumi, perdhesa dhe kati 1 me nga 150 m2 gjithsejt ka 450 m2, te disponueshme per ti shendrruar ne qfardo biznesi dhe me parking te mjatueshem per biznesin dhe per klientet e tije. Ju mirepresim.
Informata rreth publikuesit
Agjensioni per Patundshmeri - Real Estate EDA-K
Pejë
049 415 855
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »