SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesë me qera ne lagjen Bregu i diellit
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
16 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
100524
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
leshohet banese me qera ne lagjen bregu i diellit rr afrim zhitija bll 1 hy 4 nr 9 afer xhambazve. Banesa ka 60m2 dhe eshte e mobiluar.Kerkojkme kryesisht familjare ose studente ( femra deri 4 persona

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arion
Bronx, New York
045334336
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »