SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet lokali me Qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Korrik
Madhësia :
120 m²
ID e produktit :
100535
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet lokali me qira ne lagjen Payton 120 m2, me qmim te volitshem

Kontakt 045/8787 77 dhe 045/641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »