SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa ne Mat 1 - banesat e Royalit
Çmimi :
€74,000.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
100549
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa ne Mat 1, banesat e Royalit. Banesa gjendet ne katin e 2 dhe eshte e mobiluar.

Banesa Posedon:
Sallon me kuzhine
2 dhoma te gjumit
Banjo
Ballkon

Banesa eshte e lidhur me nxehjen qendrore te qytetit (Termokos)

Agjencia e patundshmerise - Real Estate Agency
HOMES

Tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »