SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj me qira lokalin 69m2 te kroni bardhe
Çmimi :
€800.00
Kategoria :
Postuar :
28 Prill '16
Madhësia :
69 m²
ID e produktit :
100556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj me qira lokalin 69 m2 te kroni i bardhe ne Daradani - Prishtine, perfundi postes .

Lokalin posedon nxemje qendrore , klim, ventilim, banjo. Lokali eshte i shtruar ne laminat si dhe ka roleten automatike per siguri .

Nr kontaktues 044/767-768 ose 049/767-768
Informata rreth publikuesit
Taulant
Dardani [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »