SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshon me qera banesen(Kodi 226/15)
Çmimi :
€230.00
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
ID e produktit :
100577
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k Leshon me qera banesen ne Prishtine ne lagje te spitalit
Banesa ka 1 dhoma gjumi ,sallon kuzhine , 1banjo, , 1 ballkon. Banesa eshte e pershtatshme per banim me te gjitha kushtet normale per jetes.
Preferohet per njerz familjar te cilat jane serioz dhe te kujdesshem . Klient serioz.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »