SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
LESHOHET BANESA ME QIRA(Kodi 227/15)
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
10 Tetor '17
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100583
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni Jeti sh.p.k Leshon me qera banesen dhe eshte 125m2 ne Prishtine ne rruga: Bajram Kelmendi, 35/a-Prishtine; te"Quick" Sandwich Bar (ne qender mbas Teatrit Kombetar)
kati 5-te
lifti punon panderprerje
hyrja ne ndertese eshte me kartela
ndertesa eshte ne monitorim te kamerave gjithe kohen
banesa e ka vendparkimin e vet ne garazhe
Permbajtja e baneses
sallonin e madh afro 60m2
trepezari
kuzhine
depo
banjo
3 dhoma te fjetjes ( te medha)
ballkoni i madh (afro 6m2)
ka pllakar (garderobe) pergjate korridorit dhe mobilje te reja
banesa eshte e re dhe ne gjendje shume te mire
uje 24h pa nderprerje
banesa eshet shume e qete
pamjen e ka kah Muzeu i Prishtines dhe ndertesa e qeverise keshtu qe nuk ka zhurme dhe eshte shume qete
qasje ne parking direkt qe mundeson shume leht hyrjen dhe daljen nga ndertesa
shume afer qendres se qytetit dhe qasjet tjera per sherbime jetesore.

Per ma shum informata mund te na kontaktoni ne keta nr
+38649217979
+38649594343 (viber)
+37745965858 (viber)

ose ne email add
jeti-shpk@hotmail.com

Tek kërkimi: shtypni jeti shpk pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencionit Jeti shpk

Ju Mirpresim ne Agjensioni
- JETI SHPK-
Informata rreth publikuesit
jeti shpk
Gjilan
38649217979
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »