SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Trualli ne shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
11 Dhjetor '16
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
100697
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shiten 5ari toke ne rrugen 28 nentori ne Ferizaj,
Mund te kontaktoni ne keta numra 044121805 dhe 044622367 gjithashtu mund te kontaktoni edhe ne Gjermani +4917663710430
Informata rreth publikuesit
Bleona
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »