SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa ne Klinë
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
ID e produktit :
100710
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 119m2 ne katin e pest banesa posedon dokomentacion te plot banesa ka : sallon,shpajz.3dhoma, 2 ballkona dhe ashensor

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Agon
Klinë
049112468
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »