SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese e re 4 dhomëshe 109m²
Çmimi :
€750.00
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor '15
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
109 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
100729
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte banese e re Kati i 5-të i banimit, 109 meter katrore, ka 3 dhoma gjumi, sallon dhe kuzhine, shpajz, banjo + WC ndihmese, ka nxemje qendrore kolektive, ujë 24 ore me rezervar (pompë), ashensor. Siperfaqja bruto 109 m², Neto 98 m². Ne katin perdhese ka qender tregtare. Qmimi fillestar = 750 euro per 1 m² . Banesa gjendet prane Qendres se mjeksise familjare. Rr.Xhemil Fluku Shtesë: Në fotografinë e paraqitur të objektit pjesa e kufizuar me ngjyrë të kuqe eshte banesa.
Aty shihet edhe qe banesa i ka 2 terrasa: ne sallon dhe ne dhomen e gjumit. Ne katin perdhese ka qender tregtare.
Çmimi: 750 EUR
Informata rreth publikuesit
Florenta
Pristina
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »