SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANES ME QIRA ( te banesat e bardha )
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
28 Tetor '15
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
100733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj Banes me qita afer banesave te bardha ( breg djellit )Banesa eshte ne katin e 3 dhe ka kete renditje :- 1 dhome gjumi- sallon me kuzhin- banjo- teras----------------

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
banesa
049222303
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »