SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesë me qera te 4 Llullat,
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:17
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
100748
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa ka dy dhoma gjumi dhome dite kushine banjo ballkon.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e pershtatshme per banim.
Çmimi: 450 Euro
Nr.kontaktues: 044/670-608
044/301-283
Të gjitha shpalljet tona mund t'i gjeni tek:
E-mail:ylli.kos@live.com ose Agjencioni YLLI
Informata rreth publikuesit
Agjencioni Ylli
Prishtinë
044670608
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »