SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:14
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100757
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Banesa gjendet afër Restaurant Amadeus, është në katin e II-të, ka pamje nga qyteti, ujë 24/7 si dhe ngrohja qëndrore është me naftë (gjithashtu ka mundësi të lëshohet edhe i tërë objekti me qira prej 1000m2).

Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
3. Dhoma gjumi
1. Kuzhinë
2. Banjo
1. Terasë me pamje kah qyteti
1. Koridor
1. Garazhë (e siguruar mire, dyer automatike dhe qasje drejt në banesë nga garazha)

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ;
049/636-333; 044/636-334
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »