SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi 1200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Çmimi :
€4,300.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:05
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
6+
Madhësia :
1200 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
100768
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi 1200m2 me qira në Dragodan te Res. Amadeus.
Shtëpia gjendet afër Restaurant Amadeus, në një lagje shumë të qetë dhe lehtë të qasshme ne qytet.
Shtëpia ka gjithsej 5 kate, ku përfshihen:
1. Përdhesa me Podrum dhe Garazha - 400m2
2. Kati i I-rë – 200m2
3. Kati i II-të – 200m2
4. Kati i III-të – 200m2
5. Kati i IV-të – 200m2

E përshtatshme për ambasadë apo zyre me të gjtha paisjet e nevojshme për jetesë apo banim. Ujë 24/7, siguri e lartë, parking të mjaftueshëm privat (garazhë) si dhe rrugorë, qasje e lehtë në rrugët kryesore, ngrohje me naftë, me një pamje fantastike nga qendra e qytetit prej të gjitha kateve, terasë 35-50m2 në secilin prej kateve etj.

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
e-mail: info@pro-rks.com

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »