SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET BANESA N'BREG DIELLI-TE BANESAT E BARDHA^
Çmimi :
€105,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shkurt '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
ID e produktit :
100778
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 79.86 m2 NETO, sipas matjeve te vjetra, ndersa me matjet e reja BRUTO ka mbi 100 m2. Banesa gjindet ne lagje Bregu i Diellit, te Banesat e Bardha, tek furra "Epoka". Banesa eshte ndertim i vjeter (ne vitet 90 eshte ndertu), e renovuar dhe mobiluar ne teresi dhe gjindet ne katin e 4 (kati i parafundit).

Banesai ka kete renditje;

sallon
kuzhina gjysem te ndare
trapezaria
dy dhoma te gjumit
banjo
WC
2 terasa
2 korridore

Sa i perket dokumentacionit cdo gje eshte ne rregull dhe nuk eshte ne hipoteke. Bleresi mund ta qese menjehere ne emrin e tij.

Banesa i ka te ndrruar edhe gypat e ujit ne teresi,dhe kostoja e renovimit komplet i eshte bere 25000 euro pronarit.

Banesa e ka pamje nga LINDJA dhe PERENDIMI
Cmimi i fundit eshte 105 mije euro

Që t’i shihni të gjitha ofertat tona kërkoni në Faqen tonë: www.estatepr.com 
Facebook: Patundshmeri Search Estate
#Jeni të mirëseardhur në Agjencionin tonë që të shihni edhe tjera oferta!

Kontakti nga ora 10:00 – 20:00
mob:
045 519 555
049 60 80 70-viber
e-mail:
search-agency@live.com
ek.vi
Informata rreth publikuesit
Search Estate
Prishtinë
044 433 667
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »