SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jepet Banesa me Qera (te Hotel Siriusi)
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
2 Dhjetor '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Ekstra :
Nxemje Qëndrore
ID e produktit :
100790
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Agjensioni ERONA. shpk jep banes me qera (te Hotel Siriusi) banesa ka 5 shtrata banesa eshte e mobilur dhe ne gjendje te banueshme.

Per me shume Info mund te na kontaktoni ne Nr:+38649394111

Ose E-mail erona.shpk@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Erona.shpk
Prishtinë
+38649394111
Sllovenia Sportit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »