SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jap dhom me qera ne peje
Çmimi :
€130.00
Kategoria :
Postuar :
20 Tetor '15
ID e produktit :
100803
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap me qera nje dhom te mobiluar ka banjo dhe hyrje te veqant qmimi me te gjitha zhpenzimet 130 euro gjindemi afer marketit delta ne peje per me shum informata mund te kontaktoni ne tel: 049422979.
Informata rreth publikuesit
kujto
Pejë
049422979
Rruga Shaban Polluzha nr;21 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »