SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kerkoj Banese me qira -Lagjja Dardani
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 12:58
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
100807
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
KERKOJ BANES ME QERA PER FAMILJAR NE ULPIANE

Banesa duhet te jet e mobilume dhe me kete renditje:

Sallon me kuzhine
nje dhome gjumi
banjo
ballkon

Kontakt & Viber
045/641-794

arberani@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »