SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese ne shitje ne lagjen Bregu i Diellit
Çmimi :
€100,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 16:16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
80 m²
ID e produktit :
100828
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa gjindet te posta, posedon 80m2- me dy dhoma gjumi dhe dy banjo, kati II.
Gjithashtu ka podrumin 14m2.

Cmimi 100.000 euro
Informata rreth publikuesit
N.SH.Orchidee
Prishtinë
044 819 618
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »